qualitys


AKAN GRUP 1941 yılında Ankara merkezli olarak kurulmuş sektörde 70 yılı aşkın süredir hizmet veren tecrübeli ve köklü bir kuruluştur.

Çamaşırhane hizmetleri, kuru temizleme hizmetleri ve temizlik hizmetleri’ nin yanı sıra housekeeping departmanı yönetimi, sistem kurulumu, takibi ve raporlama, stewarding, mutfak personeli, banket personeli ve ekstra personel temini vb. konularda hizmet vermektedir.

AKAN GRUP özenle yarattığı markaların altındaki profesyonel sistemler ve uzman kadroları ile Ankara merkezli olmasının yanında Türkiye dahilinde hizmet vermeyi hedefleyerek çalışmalarını ve yatırımlarını yönlendirmiş her yönüyle güçlü bir çözüm ortağıdır.

AKAN GRUP olarak 3 nesildir süre gelen 70 yıllık köklü geçmişimizden aldığımız tecrübemiz, kaliteli hizmet anlayışımız ve müşteri memnuniyet ilkemizden ödün vermeden ;

PENGUEN , ETİLEN , MAVİBEYAZ başta olmak üzere mevcut yatırımlarımıza ilaveten en son teknolojileri de takip ederek Başkent Organize Sanayi Bölgesinde 10.800 m2 arsa üzerinde 5750 m2 kapalı alanı ile 2011 yılında faaliyete geçirmiş olduğumuz günlük 80 ton çamaşır yıkama, kurutma ve ütüleme kapasitesi ile Avrupa’nın en önemli tesisleri arasında yeralan ANKARA LAUNDRY ( ANKATEKS )  ile   uluslar arası yıkama standartlarının ülkemize kazandırılmasında katkıda bulunmuştur. 

AKAN GRUP müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerinin farkında olarak, en kaliteli hizmeti, en uygun koşullarda müşterilerine sunarak, sosyal sorumluluk bilincine sahip, eğitimli kadroları, iş ortakları ve müşterileri ile sürekli gelişen , iyi bir çözüm ortağı, yenilikçi ve güvenilir bir hizmet şirketi olmayı misyon edinmiştir.

Multimedia