qualitys

AKAN GRUP olarak sektörde 70 yılı aşkın süredir PENGUEN ve ETİLEN markalarıyla hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktayız.

Yılların verdiği tecrübe ile gelişen teknoloji ile birleştirerek, tüketicilerin kalite, hız,uygun fiyat ve güven taleplerini gerçekleştiren AKAN GRUP modern toplumun talebi olan hizmetleri sunmak için kendisini sürekli yeniler.

AKAN GRUP Kuru Temizleme sektöründe Ankara Esat Caddesi No : 45 de faaliyette olan örnek tesisi ve deneyimli kadrolarıyla tüm Bakanlıklar, Elçilikler, ile birlikte Ankara ’ nın seçkin tabakasına hizmet vermektedir.

AKAN GRUP güçlü bir markadır.

Çünkü ;

* Hızlı ve kaliteli hizmeti cazip fiyatlarla sunar.

* Koşulsuz müşteri memnuniyetini ve toplam kalite anlayışını ilke edinmiştir.

* Şeffaf mağazacılık anlayışına sahiptir.

* Tüketici güveninin önemini bilir.

Kuru Temizleme tesisimizde Böwe marka Kuru Temizleme Makineleri, PONY marka Ütüleme makineleri – Manken Ütü – Leke Masası , PERMAK marka Yıkama ve Kurutma Makineleri, ARTMECC marka Ambalajlama ve Konveyör Askılık Sistemleri kullanılmaktadır.

Kimyasal konusunda ise firmamızın tercihi dünyanın öncü kuruluşlarından Alman DOW, BÜFA ve ECOLAB kimyasalları tercih edilmektedir.

AKAN GRUP bünyesinde tekstil, kuru temizleme, yıkama, leke, kimyasal, makine, toplam kalite yönetimi gibi konularda eğitimler süreklidir.